DNC 32-25

DNC 32-25
Agahî:
Silindirên DNC navnîşek berfireh a guhertoyan hene ku ji bo hilbijartinê hene ku wan ji bo her serîlêdan an pîşesaziyê adapteyî dikin. Silindirên DNC-ê dikarin bi nav-silindirên çopê, darên pistonê yên vala, xitimîna kêm, yekîneyên girêkdanê, morên berxwedêr ên germê, darên pistonên çargoşe, parastina tozê û parastina ji korozyonê ya bilind ve werin hilbijartin. Silindirên DNC jî dikarin bi sertîfîkayên standardên ATEX-ê re temam bibin.
Înternetê bişîne
Terîf
Înternetê bişîne

Silindirên DNC navnîşek berfireh a guhertoyan hene ku ji bo hilbijartinê hene ku wan ji bo her serîlêdan an pîşesaziyê adapteyî dikin. Silindirên DNC-ê dikarin bi nav-silindirên çopê, darên pistonê yên vala, xitimîna kêm, yekîneyên girêkdanê, morên berxwedêr ên germê, darên pistonên çargoşe, parastina tozê û parastina ji korozyonê ya bilind ve werin hilbijartin. Silindirên DNC jî dikarin bi sertîfîkayên standardên ATEX-ê re temam bibin.

2

DNC 32-25

  • 1. Veguheztina tamponê ya DNC 32-25 şêrîn û domdar e.


  • 2.DNC 32-25 û pêlavên lêdanê yên bi çend taybetmendiyan vebijarkî ne.


  • 3.Pistona DNC 32-25 ji polayê zengarnegir bi qalîteya pêbawer hatî çêkirin

a46102bc128eade3b3f2debf2aa5c9e

5

Festo type DNC 32-25

DNC 32-25 supplier

DNC 32-25 factoryFesto DNC 32-25

DNC




DNC pneumatic cylinders

DNC standard cylinders


6

3

7

1.Are fabrîk an pargîdaniya bazirganiyê?

Em hilberînerê pêşeng ên hilberên pneumatîk ên ku xwedî ezmûna 10+ salî ne. Hûn bi xêr hatin ku hûn her dem serdana kargeha me bikin.


2.Ma hûn karsaziya OEM qebûl dikin?

Erê.Em dikin.


3.How li ser ermanî?

12 meh di binê normal de têne bikar anîn.


Contact us

Hot Tags: dnc 32-25, Çîn, dabînker, çêker, kargeh, xwerû, pirfirotî

Înternetê bişîne